Wyciąg z rejestru zmian - 07 lut 2023 (12:58)

1. Piotr Gontarek - Przewodniczący Rady Nadzorczej

2. Paweł Pelczar - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

3. Stanisław Tkaczuk - Członek Rady Nadzorczej

4. Maciej Barczewski - Członek Rady Nadzorczej


Data publikacji: 21.07.2017 (12:15)Data aktualizacji: 07.02.2023 (12:58)
Osoba publikująca: Osoba modyfikująca: Redaktor Wodociągi
Autor: Redaktor Wodociągiliczba wejść: 3179
07 lut 2023 (13:02)Tomasz Stawski»Rada nadzorcza
07 lut 2023 (12:58)Tomasz Stawski»Rada nadzorcza
07 lut 2023 (12:52)Tomasz Stawski»Rada nadzorcza
24 sie 2017 (14:00)Tomasz Stawski»Rada nadzorcza
24 sie 2017 (14:00)Tomasz Stawski»Rada nadzorcza
24 lip 2017 (11:26) »Rada nadzorcza
24 lip 2017 (10:43)Mirosław Marmaj»Rada nadzorcza
21 lip 2017 (12:15) »Nowa strona

Przejdź do góry strony